10 סיבות למה נכון לבנות אתר בוורדפרס

10 סיבות למה נכון לבנות אתר בוורדפרס
הידעתם שיותר מ-50 מיליון אתרים בעולם פועלים על בסיס וורדפרס? הידעתם שכל יום מתווספים כמה מאות אלפי אתרים מבוססי וורדפרס בכל העולם? וורדפרס היא מערכת ניהול אתרים בקוד פתוח. בעזרת וורדפרס ניתן לפתוח, להקים ולנהל אתרי תדמית (שמטרתם להעלות את תדמית העסק באמצעים שונים, כגון העלאת תיקי עבודות, תמונות מהעסק וכו') חנויות אינטרנט, ניוזלטרים, דפי נחיתה ועוד. אם תרצו לדעת למה יש כאלה שמשלמים הון רב מכיסם כדי ללמוד הקמת אתרי וורדפרס אנו מביאים לכם 10 סיבות מדוע כדאי לבחור דווקא בוורדפרס לעומת החברות האחרות הקיימות בשוק ניהול האתרים.
  1. פלטפורמת וורדפרס גמישה מאוד, ניתן להוסיף תכנים במהירות ובקלות. לאחר סיום בניית האתר יכול איש המקצוע למסור את הקוד לבעלי האתר ולאחר הדרכה קצרה הם יוכלו בעצמם להעלות תמונות, קבצי אודיו, סרטונים וכל מה שיעלה על רוחם, כדי לקדם ולעדכן את האתר.
  2. בוורדפרס ישנם תוספים ייחודיים שמטרתם לאפשר הוספת עיצובים מיוחדים לאתר, וגם מציעים בעצמם תבניות מוכנות של עיצובים מהממים. אחד מאותם תוספים ואולי הנפוץ שבהם הוא אלמנטור.
  3. מעבר לכך יש לוורדפרס אפשרות של פונקציות נוספות על ידי הוספת תוספים חינמיים ברובם, כמו תוספי אבטחה, תוספי לידים ואנטי ספאם.
  4. הקמת אתר בוורדפרס מעניקה רמת גיבוי ואבטחת מידע גבוהה, גם בתוספים וגם בשרת.
  5. וורדפרס נותנת מענה אינטגרטיבי לכל הצרכים של בעלי האתר, כך שניתן באותו אתר להקים עמוד תדמית וגם לפתוח עמודי בלוגים ומאמרים.
  6. בעלי אתרים וכן מקימי ומקדמי אתרים שרוצים לתת לעובדיהם גישה לשינוי ולהוספת תכנים באתר או לטפל בהזמנות המגיעות לחנות אינטרנטית, אך מצד שני אינם רוצים שתהיה להם גישה רוחבית לכל עמודי האתר, יכולים לחלק את ההרשאות לפי התפקיד בחברה. כך שאפשר לתת הרשאה כמנהל אתר, מנהל החנות, עורך תוכן וכו'.
  7. לוורדפרס יש אינטראקציה מצוינת עם קידום אורגני – seo. ומעבר לכך שהיא מותאמת לגוגל אפשר גם להוריד למערכת וורדפרס תוספים שעוזרים לקדם את האתרים בגוגל.
  8. יתרון זה הוא המשך ליתרון הקודם. וורדפרס בנוי כך שניתן לסנכרן אותו עם רשימות תפוצה. ניתן להטמיע תוכנות כמו רב מסר וכדומה לתוך המערכת.
  9. היתרון הבא מהווה יתרון לבעלי חברות גדולות, מפעלים, משרדי שרות מרובי עובדים ובקיצור כל משתמשי תוכנות CRM למיניהם. באמצעות וורדפרס ניתן ליצור תיאום בין האתר למערכת ה-CRM ובכך להגדיל את קשת האופציות בניהול לקוחות ומלאי.
  10. וורדפרס הוא רספונסיבי, כלומר ניתן לבנות אתר אחיד שמתאים גם לצג של מחשב בכל גודל וגם לטאבלט ולסמארטפון.
העצה ה-11 היא: התנסו בעצמכם באתר מבוסס וורדפרס ותיווכחו במו עיניכם עד כמה מדובר בתוכנה נגישה וידידותית, וגם העלות לא גבוהה, בקיצור: נסו והיווכחו!
בסיס הנתונים mysql

בסיס הנתונים mysql

לבסיס הנתונים  mysql יש אינטראקציה מלאה עם מערכות מסחר אלקטרוני ומערכות ניהול תוכן נפוצות. בבסיס

צרו איתנו קשר